Flying is learning how to throw yourself at the ground and miss.
 
rodiklisPortal'asDUKNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Rūšys.

Go down 
AutoriusPranešimas
Everli Mitchell
Delete my memory, please. I need an empty space to create a new philosophy of my own.
avatar

AŠ PARAŠIAU : 8317
MANE MYLI : 16
AMŽIUS : 21
MIESTAS : Toks kampas pavadinimu Utena;]

RašytiTemos pavadinimas: Rūšys.   Št. 11 05, 2011 9:24 am

Šiame forume bus penkios pagrindinės rūšys, kviečiame susipažinti su jomis iš toli:

Elfai.

Na gi, elfai ir yra elfai. Ne visai toki kokiais juos išsivaizdavo žmonės, bet nelabai jie ir skiriasi. Gamtos vaikai, bet hipių nemėgsta ir tikrai turi kiek smailėjančias ausis, bet nėra jau tokie geri ir nekaltučiai. Turi kietus įsitikinimus kad motinėlės gamtos žudyt negalima ir nors iš šono atrodo meilybės ir gėrio įsikūnijimai, dėl tų pačių įsitikinimų gali žiauriai pakariauti, tai gi ir blogi pabūt nebijo. Nors jiems iš prigimties labiau patinka vaidint ramius ir gerus, bei leisti savo mielas dieneles gražiausiuose žemės kampeliuose. Išvaizaida už elfus tikriausia gražesnių sunku rasti-elegantišiki ir nepaprastai grakštūs, niekada neturintys antsvorio, tobūlai atrodo net ką tik atsikėlę, o matiažas dažnai tą grožį tik prislopina. Beja, dviejų šimtų metų elfas, vis dar atrodo kaip paauglys, o senti jie nustoja maždaug šešiolikos. Elfai kuo puikiausia valdo visus keturis gamtos elementus, todėl neturi įpatingų galių, nebent kartais kokią įpatingą nuojautą dėl įvykių ar žmonių galvose sklandančių minčių.
Elfus nužudyti geriausia iš įvairių chemikalų sukurtais nuodais, nes kitiems ginklams jie neparastai atsparūs ir greit gyja.

Nasonei.

Ypatingi žmonės su ypatingomis galiomis. Dažnai jie atrodo daug mažai panašūs į normalius žmogelius, bet pasitaiko ir tokių kurių kūno, akių, plaukų spalva būna pakitusi ar būna dar kokių įdomių anomalijų. Tokie stebuklai itin dažnai pasitaiko tarp antros kartos Nasonų t.y. tų kurių tėvai jau buvo tapę modifikuoti per bandymus ir išgyveno. Kilę jie daugiausia iš bandymų sujungti žmones ir elfus, nors yra tokių kurie yra bandymų tik su viena rūšim padariniai. Dėl šių savybių tikriausia ir sutaria neblogai tiek su žmogeliais, tiek su elfais. Nors nė vieni, nė kiti jų įpatingai nemėgsta. Ši rūšis taip pat sensta laabai lėtai Nasonei pasižymi kokia nors viena ypatinga ir stipria galia, o labai retais atvejais turi ir antrą, bet kiek silpnesnę.
Dažnai kulkos jų nelabai veikia, o galūnės linkusios ataugti, todėl Nasonei geriausia žudyti nupjaunant galvą ir ją sudeginant, arba suplėšant kūną į skutelius. Retkarčiais dar padeda jei kaip reikiant suniokojama širdis.

Žmonės.

Mūsų mylėti ir numylėti žmogeliai, apie kuriuos tikriausia nieko sakyt nereikia. Bet dėl viso pikto pakalbėsim ir apie juos: Valgo, miega ir sisioja normaliai, gyva palyginus trumpai, jokių galių neturi ir išgązdint gali tik kokiu dideliu šautuvu arba prastu humoro jausmu.
Ir nužudyt juos įmanoma kuo tik nori.

Herkondai.

Nieks nežino iš kur jie atsirado, bet manoma kad šitie vargšai-tai pirmųjų bandymų rezultatai. Ne tokie tobūli ir gražūs kaip Nasonei ar Elfai, atrodo visiškai kaip parasti žmonės, atlieka visas tas pačias funkcijas kaip jie bet...TAIP, TAIP, TAIP, atspėjote! Šitie žmogeliai gali pasiversti kokiu tik nori gyvūnu, o labai pralavinę savo galias jie net gi sugeba pasiversti ir kokiu nors žmogeliu, elfu ir etc. Įgavę kokio nors gyvūno pavidalą kartu jie gana ir visas jo savybes, kaip sakykime geapardo greitį ar katės regą, kurios būna tol, kol jie būna to gyvūno pavidale. Ir daugiau jokių yatingų savybių, jokio ilgo gyvenimo-tai ir rodo kad jie tik ankstyvųjų bandymų rezultatas. Kuo puikiausia sutaria su elfais.
Harkondai nužudomi kaip paprasti žmonės, bet tai jie atperka retu sergimu.

Mix.

Mieeelieji mūsų mixai. Jų savybes nusakyti gana sunku, nes jos priklauso nuo to iš kokių dviejų rūšių vienos lovos vargšas mišrūniukas kilęs, todėl čia bus pateikta tik tai kas svarbiausia::
Elfas+Nasonei= Techniškai beveik nemirtingas, suviliojantis visus vyrus ir moteris, kuo puikiausia sutarentis tiek su gamta tiek su modifikuotomis daržovėmis, nors ir nelabai stipriai, bet gali suvaldyti visus gaivalus, retkarčiais turi kokią vieną silpną galią. Nužudyti juos geriausia kaip Nasonei.
Elfas+Žmogus= Gyvena daug ilgiau nei įprasti žmonės, bet daug trumpiai nei normalūs elfai ir dažniausia savo dienas leidžia kaime. Retai turi galių, nors pasižymi puikia nuojauta, kurią dažnai galima palaikyti minčių skaitymu. Būna gražesni, nei žmogeliai ir nužudyti juos sunkiau, todėl labiausia mėgstama naudotis elfų nuodais.
Elfas+Harkondas= Nepakartojamas hibridas. Toks mišrūnas vis dar turi galią kuo nors pasiversti, bet tai būna tik vienas gyvūnas ir jokiu būdu ne žmogus. Taip pogi myli gamtą, dažnai pasitaiko kad tokie mišrūnai dažnai visą savo gyvenimą praleidžia pasivertę savo žvėrimi kur nors, kokioje nors Labanoro girioje.

Nasonei+Žmonės= Gyvena trumpiau už normalius Nasonei, bet žmones pergyvena, kartais pasitaiko kad turi kokių labai įdomių išsigimimų, bet tai retas atvejis. Na, gal išskyrus violetines akis ar baltus plaukus. Tai pasitaiko dažnai. Kaip ten bebūtų juos įmanoma nužudyti ir šaltaisiai ginklais, nors tai žvėriškai sunku, todėl žudant tokias būtybes joms dažniausia nutraukia galvas. Turi vieną galią, bet ją naudojant dažnai kyla baisūs galvos skausmai.

Nasonei+Herkondas=Gana įdomus variantas nes rūšys ne itin mėgsta viena kitą. Toki žmogeliai laikomi tobūliausiomis modifikuotomis daržovėmis, nes pukiai prisitaiko aplinkoje, juos sunku nudėti dėl Nasonei atsparumo ir sveikimo, bei sunku sugauti dėl sugebėjimo pasiversti gyvūnyžu ar žmogumi, bet jie neturi daugiau jokių ypatingų galių.
Herkondas+Žmogus= Už tokį hibridą silpnesnis būna nebent paprastas žmogus. Gyvena trumpai, gali susirgti kokiu gripu, nors kažkodėl reta užsikrečia/suserga kuo nors mirtinu. Vis dėl to gamta, o gal chemija ir juos apdovanojo gebėjimu pasiversti vienu kokiu nors gyvūnu.
Rasė+mix/mix+mix=nenuspėjamos savybės, ypatingai jei tai būna mixas ir mixas. Tokiu atveju patartina paskaityti visų reikiamų rūšių aprašymus ir pasiimti reikalingas savybes.

____________________________________
Mes nesame tobuli: klystame ir pykstame, klumpame ir keliamės, verkiame ir juokiamės skaičiuodami iškrėstas kvailystes. Ir gerai, nes tobulybė nuobodi!


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Rūšys.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WE LOVE YOU ! :: DEAR GUEST,-
Pereiti į: