Flying is learning how to throw yourself at the ground and miss.
 
rodiklisPortal'asDUKNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Situacija.

Go down 
AutoriusPranešimas
Everli Mitchell
Delete my memory, please. I need an empty space to create a new philosophy of my own.
avatar

AŠ PARAŠIAU : 8317
MANE MYLI : 16
AMŽIUS : 21
MIESTAS : Toks kampas pavadinimu Utena;]

RašytiTemos pavadinimas: Situacija.   Št. 11 05, 2011 9:49 am

Kad susiprastumėt kas ir kaip::

Išprotėjęs mokslininkas, drąsiai galima teigti, jog jis buvo pabėgęs iš beprotnamo, nusprendė sukurt pažangesnę žmonių rasę, nes iki šiol gyvavusi jam atrodė per daug netobula ir silpna. Pradėjo savo eksperimentus su žiurkėmis ir benamėmis katėmis ar kitais gyviais kuriuos galėjo rast ir gatvėj, tačiau mokslininkui to buvo maža. Pasiekęs tam tikrų rezultatų jis nusprendė, jog būtų pats metas perkelti savo eksperimentus į kitą lygmenį. Atlikti bandymus ir su žmonėmis. Tačiau tam reikėjo finansavimo ir nemažo, o vyriausybė tokioms jo užmačioms nepritarė, nors kai kurie iš jų, išprotėjusį genijų slapčia rėmė, norėjo pasinaudoję jo eksperimentų rezultatais, tai yra super žmonėmis, ar pažengiasne rase kaip pats mokslininkas pristatinėjo juos ir užgrobt valdžią ar net pasaulį. Jis buvo pažemintas, išvadintas bepročiu ir išvytas toli.
Tačiau jį su džiaugsmu priėmė mafija ir parėmė kaip tik išgalėjo.
Po metų ar dviejų nevykusių eksperimentų mokslininkui pavyko sukurt pirmąjį tikrą ir pavykusį ,,žmogų“, kuris deja buvo per stiprus ir jam nepavyko jo sutramdyt ir, deja, kūrinys ištrūko į pasaulį, bei ėmė skleisti savo palikuonis, ypatingus žmones pasižyminčius tam tikromis galiomis. Mafijos bosai ir pats mokslininkas dėjo visas pastangas sučiupti pabėgusią pabaisą, kol nenutiko kas nors bloga, net nesusimastydami apie tuos jo palikuonis. Jie išnaršė visus Azijos kampelius, įdėjo tiek pastangų kad net gi sugebėjo atrasti dar vieną keistą rūšį - elfus. Pamatę šios rūšies sugebėjimus jie liko sužavėti elfų mokėjimo prisitaikyt prie aplinkos, ir ėmė dėti didžiules pastangas, jog pasigautų nors kelioliką egzempliorių - eksperimentams ir tyrimams, porą tokių- žinoma tik pačius prasčiausius-, perleido žmonėms iš valdžios kurie juos rėmė, kurių kantrybė buvo ne begalinė, todėl jie norėjo matomų rezultatų. O gavę porą elfų tie žmonės buvo laimingi, tačiau jie buvo kvailiai ir dėl jų nemokšiškumo elfai greitai mirė ar bent jau taip buvo manyta. Bet pogrindiniai eksperimentai buvo toliau remiami ir slepiami, ko mokslininkui buvo daugiau nei gana.
Galiausiai atsirado tobulesnė rasė. Tiksliau buvo sėkmingai patobulinti žmonės su ypatingais genais, taip atsirado žmonės su galiomis ar kitaip Nasonei, tačiau jų vyriausybės atstovams nerodė, buvo baiminamasi dėl finansavimo nutraukimo, nes rezultatas buvo gautas, o jie norėjo daugiau ir geriau tad tai liko paslaptyje.
Tuo metu pogrindyje atsirado du judėjimai. Už eksperimentus ir prieš juos. Vieni baiminosi dėl to jog gali būti išnaikinti visi žmonės, kiti matė galimybę, juos panaudoti kaip ginklus karuose, ar tiesiog susirėmimuose gatvės, užgrobti valdžiai, kol galiausiai įvyko susirėmimas prie slaptosios laboratorijos ir į laisvę ištrūko visi mokslininko baigti ir nelabai kūrinia. Dauguma jų neišgyveno nė poros valandų, buvo tokie netobuli ir jiems reikėjo tiek priežiūros, kad vieni patys nesugebėjo išlikti. Kiti sumanesni ir bent kiek sveiko proto turintys būrėsi į grupes ir gaujas dauguma iš jų ankščiau ar vėliau mirė dėl nesugebėjimo prisitaikyt, ar dėl nepakankamai išsivysčiusių organų, kiti poravosi tarpusavyje ir susilaukė palikuonių nepanašių į nieką, ką, kada nors buvo regėjęs žmogus, galiausiai jie patys pradėjo mąstyt apie savo rasės išlikimą ir kaip jas sustiprinti, taip keldami siaubą tiek vyriausybei, tiek pačiai mafijai. Galiausiai jie pradėjo atlikinėt eksperimentus patys su savimi, netgi trumpam buvo pasikvietę tą patį mokslininką, tačiau jų interesai nesutapo ir juo buvo atsikratyta. Buvo panaudotas eksperimentams, kaip ankščiau elgėsi su jais ir tai buvo lyg mažas rūšių kerštas mokslininkui. Po kelių ar keliolikos metų išliko penkios stipriausios rasės, tarp jų ir žmonės, iš kurių vieni bando išnaikint kitas rases, tačiau neviešai, nes jų jau atsirado daugiau nei pačių žmonių, o kiti tyliai bando sugyvent ir nekristi kitiems į akis.

____________________________________
Mes nesame tobuli: klystame ir pykstame, klumpame ir keliamės, verkiame ir juokiamės skaičiuodami iškrėstas kvailystes. Ir gerai, nes tobulybė nuobodi!


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Situacija.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WE LOVE YOU ! :: DEAR GUEST,-
Pereiti į: