Flying is learning how to throw yourself at the ground and miss.
 
rodiklisPortal'asDUKNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Istorija. Mafijos istorija.

Go down 
AutoriusPranešimas
Everli Mitchell
Delete my memory, please. I need an empty space to create a new philosophy of my own.
avatar

AŠ PARAŠIAU : 8317
MANE MYLI : 16
AMŽIUS : 21
MIESTAS : Toks kampas pavadinimu Utena;]

RašytiTemos pavadinimas: Istorija. Mafijos istorija.   Kv. 12 15, 2011 2:32 pm

O viskas buvo taip...

Mafijos klanai pradėjo kurtis iš karto, kai į viešumą išlindo jų būsimi vadovai. Iš pradžių jie buvo piramidės apačioje, vykdė kitų nurodymus, bet slapta rinko informaciją ir mokėsi.
Ko mokėsi? Kaip viskas jų mielajame pogrindyje vyksta, sekė visus ir viską, ir taip buvo gana lengva juk iš pradžių jie gyveno kaip vienas didelis klanas ar šeima, bet kaip ir kiekvienoje šeimoje taip ir šioje kilo nesutarimų. Nesutarimų dėl valdžios pasidalinimo.
Tuo metu gyvavo senoji klanų taryba sudaryta iš visų rasių atstovų, bet šie ne tik, kad nesugebėjo sutarti dėl klano ateitis, bet netgi ir vienas su kitu, visi norėjo naudos savo rasei, o kitos turėjo likti nuošalyje.
Jaunuoliai - tuo metu Kalona, Popė, Drakula ir Morgana buvo jauni - sudarė laikinas paliaubas, kad kartų galėtų pasiekti savo tikslų. Jie po truputį įgavo tarybos pasitikėjimą, kol galiausiai atsisėdo į tarybos narių kėdes, prieš tai jų buvusiems savininkams paslaptingai dingus. Kalona, Morgana, Drakula ir Popė įgavo vis daugiau tarybos pasitikėjimo savo darbas.
Tačiau viskas pasikeitė kai vieną dieną jie paskelbė, kad bendroji taryba yra išardoma ir dabar visos rasės turės savo klanus, kuriems kaip aiškiai buvo pasakyta vadavaus Kalona, Morgana, Drakula ir Popė, aišku taryba tam nepritarė, jie tame įžvelgė didžiulę grėsmę, ir galimus karus. Ir mūsų ketveriukė parodė visas kortas, tiksliau pranešė tarybą šokiruojančią žinią: jie nebuvo tokie jauni kokie atrodė, jie tiesiog buvo vieni pirmųjų ar net patys pirmieji savo rasių atstovai kurie kaip kokiam filme per stebuklą išgyveno ir slapstėsi bijodami galinčios kilti grėsmės jiems, nes aiškiai kiti norėtų juos išdarinėti kaip laboratorines žiurkes.
Truputį nešvariais būdais išardę tarybą jie susiskirstė į klanus pagal rases, o vieni, tie kurie tam nepritarė galėjo nestoti į klanus, o tie kurie per daug šūkavo, dėl tokios padėties buvo tyliai ir ramiai pašalinti.
Bet, aišku, senoji geroji taryba neklydo-ilgai viskas netruko-jau maždaug po metų, kai klanams pavyko įsitvirtinti „jaunuolių“, kaip juos vis dar vadino, sudaryta sąjunga suiro, o jų ambicijos ėmė kirstis.
Morgana, būdama viena galingiausių elfių nusprendė paversti žemę amžinu sodu, švelniai tariant ir kiekvieną kuris elgėsi netinkamai kaip reikiant pamokydavo.
Kalona netrukus atskleidė savo demonišką prigimtį ir be jokio pasigailėjimo ėmė siekti galios valdyti pasaulį negailestingai pašalindamas visus kas jam trukdė, o jo žiaurumas pasiekė epopėją, kai slapta įkūrė laboratoriją kur tęsė mokslininko pradėtus darbus ir toliau atlikinėjo įvairius eksperimentus kad sustiprintų Nasonei rūšį.
Drakula netruko patapti vienu iš pasaulio milijardierių ir iš godumo priešais ėmė laikyti net buvusius geriausius draugus, jiems beliko guostis, kad senasis Drakas neprarado savo gero humoro jausmo.
Vienintelė nepatyrusi interesų konflikto buvo Popė-pernelyg maišyta ir pernelyg didelė keistuolė, kad galėtų palaikyti kažkurią vieną pusę, šį kart ji ėmės daryti tvarką, niekas niekada nesužinojo ką ji pasakė savo bičiuliams, bet jau kitą naktį visi vaidai nurimo, o pasaulio užkariavimo ir kiti planai atsidūrė pogrindyje ir buvo vystomi jame. Pagaliau jie vėl ėmė sutarti. Na gal išskyrus Kaloną ir Morganą, kurie nekenčia vienas kito dėl jiems vieniems žinomų priežasčių. Toliau viskas vyko beveik laimingai-klanai ir toliau grūmėsi pogrindyje, jų galvos sukūrė šeimas ir sau ramiai gyveno. Iki dabar. Nes jų vaikai pagaliau užaugo ir pasiryžo pasiekti tai, ko tėvams teko atsisakyti.

____________________________________
Mes nesame tobuli: klystame ir pykstame, klumpame ir keliamės, verkiame ir juokiamės skaičiuodami iškrėstas kvailystes. Ir gerai, nes tobulybė nuobodi!


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Istorija. Mafijos istorija.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WE LOVE YOU ! :: DEAR GUEST,-
Pereiti į: