Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Flying is learning how to throw yourself at the ground and miss.
 
rodiklisPortal'asLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Prezidentiniai apartamentai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
AutoriusPranešimas
Sarah Mitchell
Never let him have the satisfaction of knowing you will always be there waiting.
Sarah Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 9282
MANE MYLI : 9
AMŽIUS : 28
MIESTAS : Neverland

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:02 pm

.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:10 pm

Ateina su Nikole ir laisva ranka atrakino ir pravėrė duris, iškart pasimatė penkių žvaigždučių kambario privalumai, tarkim, kad ir milžiniška lova, kaip Choi be jos gyventų? Ai niekis, ji kas tai apsimeskim, kad Choi planavo ten tik miegot.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:14 pm

- Oho, čia dar geriau nei mano ir tavo kambario privalumus sudėjus. Žiūrėk, Choi, net tavo lova nulis palyginus prieš šitą, - atvipo žandikaulis iki pat grindų. - Man įdomu koks vaizdas už lango! - nuplasnoja prie lango.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:15 pm

-A?- paliko truputį nesupratęs, šiaip taip uždarė duris ir nuėjo prie lovos.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:16 pm

- Mmm... Kaip gražu, čia net baseinas lauke yra, tik žinoma, maudytis rudenį ne kažką. O aš maudymuko neturiu. Visi man per dideli, o taaaip, Nikolė figūros neturėti, juk jei penkiolika metų, - barška sau ten prie lango.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:17 pm

Atsiduso ir krito veidu į visą krūvą minkštų pagalvėlių.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:19 pm

Viena akimi pažvelgia į Choi.
- Per daug kalbu... - tylutėliai suburba panosėj.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:19 pm

Apsikabina visą tą kalną.
-Ne man patinka tavęs klausytis,- paprieštaravo.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:20 pm

- Kodėl man taip neatrodo... - sumarma.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:21 pm

-Nežinau, nes Choi pavargo ir sušalo?- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:21 pm

- Palįsk po antklode, sušilsi, o gal ir užmigsi, o ryte būsi pailsėjęs. Tiek nuo mano tėvuko, tiek nuo manęs, ir šiaip nuo visko, - šypteli ir pažiūri pro langą.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:23 pm

-Man nereikia pailsėt nuo Nikolės,- nusijuokė,- Choi vis dar nori ją pasidžiaugt, nagi eikš pas mane,- besišypsodamas pasakė, ir parodė į vietelę šalia savęs.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:25 pm

- O kas bus, kai atsidžiaugsi? Imsi ir pamesi Nikolę? - šypteli ir prie lovytės atpėdinusi įsitaiso šalia Choi.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:26 pm

-Neee abejoju ar taip išvis gali būt,- viena ranka ją apkabino,- tikrai Nikolė, yra labai nenuspėjamas žmogus.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:27 pm

- Sakai? - sukikena.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:27 pm

-Ahaaa,- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:28 pm

- Patikėsiu, - šypteli.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:30 pm

-Žinoma, Nikolė yra tikrai nepakeičiama ir nepamainoma,- nusijuokė ir palindo po antklode su visais drabužiais tai yra džinsais, ir taip buvo jau pakankamai sušalęs.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:32 pm

- Hmm, Choi, gal man nusirengt? Tuomet palįsčiau po antklode, ir tu greičiau sušiltum. Na, žinai... kai susiglaudžia du kūnai... yra šilčiau, ar gi ne? - pasikaso pakaušį, nekaltai šypteli.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:33 pm

-Ach Nikole, kaip man patinka tavo... vaikiškumas,- nusijuokė,- brangioji man gerai ir taip.- patikino.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:36 pm

- Bet aš tikrai galiu... Vis tiek šie rūbai kiek permirkę nuo šlapios žolės, - šypsosi. - Na bent jau nugara... Spėju, ne tik šlapia, bet ir purvina, žolėmis aplipusi.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:37 pm

-Koks skirtumas,- nusijuokė,- ne tu patalyne skalbsi, ji tau taip rūbai trukdo nusirenk, nejau man gaila?- besišypsodamas pasakė.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:39 pm

- Tiksliai, juk su rūbais net nepatogu gulėt, - randa puikų pasiteisinimą, kodėl nusirengt galėtų, ech... Nusiima švarkelį, kurį pakiša po lova. Taigi tegul tvarka šičia matosi.
Atgal į viršų Go down
Choi Seung Hyun

Choi Seung Hyun


AŠ PARAŠIAU : 1423
MANE MYLI : 1

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:40 pm

Šyptelėjo ir truputį susidomėjęs stebėjo kaip ji nusirengia.
Atgal į viršų Go down
Nicole Mitchell

Nicole Mitchell


AŠ PARAŠIAU : 1213
MANE MYLI : 0

Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai EmptyPen. 11 11, 2011 7:42 pm

Mikliai nusivelka palaidinę, kurią netyčia užmeta ant Choi galvos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prezidentiniai apartamentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prezidentiniai apartamentai   Prezidentiniai apartamentai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Prezidentiniai apartamentai
Atgal į viršų 
Puslapis 124Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Prezidentiniai apartamentai
» Prezidentiniai apartamentai
» Apvalieji apartamentai
» Mažieji apartamentai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KAMBARIAI-
Pereiti į: